https://www.youtube.com/watch?v=vU9a58oQjdI

G noktası büyütme işleminin ana temasını orgazm oluşturmaktadır. Zamanla kadınların kendilerine yönelik farkındalıklarının artması ile jinekolojik muayeneye orgazm olamama, boşalmanın gerçekleşmemesi ve cinsel tatminsizlik yaşadıklarına dair sorunlar ile jinekologlara başvuruyorlar. 

Klitoristi uyararak gerçekleşen orgazm, vajinal orgazm dışında G noktasının uyarılması ile ortaya çıkan orgazm vardır.
G Noktası Nedir?
G noktası, araştırmacı jinekolog Grafenberg tarafından tanımlanmış bölgedir. G noktası vajinanın girişinden 4-5 cm içeride idrar kanalı çevresinde ve skene bezlerinin ( salgı bezleri) yoğunlaştığı üst vajinal bölgeye verilen isimdir. Bir bölgeye verilen isim olduğu için İngilizce G Shot olarak geçmektedir. Skene bezleri vajina ön duvarında dağınık şekilde bulunur ve ilişki sırasında salgı üretiminde etkilidir ve kadınlarda boşalmayı sağlar. G Noktasını kendinizde hissedebilirsiniz. Vajinadan 2 parmağınızı 4-5 cm içeri ilerlettiğinizde ön tarafa doğru bastırdığınızda hissedebilirsiniz. İdrara sıkışık olduğunuz zaman daha belirgin olacaktır.
G noktası Büyütme İşlemi
G noktası büyütme işlemi özellikle kadında orgazm şiddetinin arttırmak için yaptırılmaktadır. G noktası büyütme; lokal anestezi sonrası dolgu enjeksiyonu (hyaluronik asit veya yağ enjeksiyonu) ile ağrısız bir şekilde işlem gerçekleşir. İşlem 15 dakika sürmektedir işlem esnasında en önemli nokta dolgunun doğru yere enjekte edilmesidir. Bu ise operasyon öncesi muayene ile doğru yer tespit edilerek önlenir. G noktası büyütme ameliyatının etkisi dolgu malzemesinin ömrü ile sınırlıdır. G noktası operasyonu vajinoplasti ve labioplasti ile eş zamanlı gerçekleşebilmektedir.
İşlem sonrası hastalarımızdan cinsel ilişkiden zevk alma, orgazm olma, boşalma, cinsel isteklilik gibi olumlu geri dönütler alınmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


WHATSAPP BİLGİ

https://www.youtube.com/watch?v=TbZPsJmHijkhttps://www.youtube.com/watch?v=ZevP7JYGVVE